Feedback

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Budeme rádi za jakýkoliv váš názor, komentář, podnět, připomínku, konstruktivní kritiku k právě proběhlé akci Singles clubu 28. 6. 2017 (pouze pro zúčastněné s registrovaným emailem)

Napsali nám
Daniela, 34

Děkuji za akci. Degustace byla příliš dlouhá a myslím, že za tu cenu by mohlo být možná i menší občerstvení. Celkem by mě zajímalo zda opravdu někteří tu druhou polovičku našli a bylo by dobré, aby daly zpětnou vazbu. protože možná společně odešli,ale tím to skončilo. Ani mě jistě nebylo příjemné po pěkném večeru dostat zprávu ,že to stejně nemá cenu. Asi by bylo fajn opravdu oslovit lidi, kteří mají zájem budovat vztah a možná uspořádat nějakou podobnou akci i pro lidi, co už třeba mají děti, singles rodiče, neb to je asi v dnešní době pro hodně singles veliký problém, když už někdo dítě má.

Radka

Dobrý den Danielo,

Děkuji za vaši zpětnou vazbu. Přiznám se, že by mě taky zajímalo, kolik lidí se na akci úspěšně seznámilo a doteď se vídají, ale obávám se, že po 14 dnech od akce těžko někdo napíše, že našel „druhou polovičku“ :-) už jen, aby to nezakřikl.

Každopádně těch lidí, co odcházelo v párech, bylo spousta, jak jsem pochopila, tak vy jste byla jednou z nich. Mrzí mě, že vám po příjemném večeru na naší akci pokazila celkový dojem jedna zpráva od muže, který se už nechtěl znova sejít. Bohužel toto nejsme schopni ovlivnit.

Chápu, že se hůř seznamuje s dětmi, děkuji za tip na akci, třeba někdy v budoucnu.

Menší občerstvení v podobě tyčinek, chipsů, oříšků a neustále doplňovaných džbánků s vodou bylo na každém stole a hodně toho zbylo :-)

Přeji vám hodně štěstí při dalším seznamování a hledání toho pravého partnera pro život.

Radka

L, 36

Děkuji za akci. Pořadatelský tým byl skvělý, navíc obsahoval nejkrásnější dámy z celé akce. Zvolené soutěže, hledání pexesa, výměna smajlíků za ceny, všechno super nápad. Co se podle mě úplně nepovedlo, byla degustace vín. Už po prvním vzorku bylo vidět, ale hlavně slyšet, že se účastníci chtějí spíše bavit a seznamovat s novými lidmi, než poslouchat hodinový program someliéra. Vyústěním bylo, že během pár minut bylo vevnitř jak na cikánské svatbě a člověk si nemohl povídat ani s osobou, která seděla přímo vedle něho. Takže pokud se příště budute chtít pustit do něčeho podobného, tak bych zvolil buď méně vzorků vína a nebo krátké minutové představení a pak nechat účastníky ochutnávat a povídat a za 10 minut krátce představit další vzorek.

Radka

Hezký den L :-)
Děkuji za váš názor a účast na akci. Máte pravdu, že pan somelier si úplně pozornost publika nezískal. Na druhou stranu hlavním tématem večera bylo se seznámit a mě velice potěšilo, že se zúčastnění dokázali odvázat a bavit se už takto na začátku večera. A ta hodinka se somelierem a vínkem na rozkoukání a uvolnění nebyla úplně potřeba. Štěstí, že se sešlo tolik veselých sympatických lidí, kteří se chtěli bavit. Díky vám za to!
Radka

Gábi, 32

Na první akci velmi dobrá účast i organizace. Sama pořádám akce a tak umím ocenit komunikaci mailem, odznáčky a připravené hry i tombolu atd. Jen mě překvapilo uvádění příjmení, když sama organizátorka své příjmení nikde neprozradila. Degustace byla za mě příliš dlouhá. Dala bych akčnější zábavu :-), která více lidi propojí. O alkoholu to není...

Radka

Dobrý den Gábi, děkuji za Váš feedback a jsem ráda, že se akce líbila.
Moje celé jméno je uvedeno v záložce “kontakt” včetně IČO, podle kterého si můžete najít i další informace o mně :-)
Placky byly hlavně pro vás, přišlo mi seriozní na ně uvést celé jméno (velkým písmem jméno, malým pak příjmení), ale samozřejmě komu to nebylo příjemné, nemusel placku nosit.
Máte pravdu, o alkoholu to samozřejmě není, ale pokud se na jednom místě sejde 80 úplně cizích lidí, tak trocha kvalitního vína přispěje k uvolnění atmosféry a opadnutí zbytečných zábran a stydlivosti.
Krásné léto a třeba brzy na viděnou

Radka Smyčková :-)

Luca, 35

Zdravím celý team singles clubu, večer hodnotím velmi kladně, na první akci velmi zdařilý a fandím všem, kteří odešli v páru :-) Takový večer byl pro mě jedno velkou premiérou. Souhlasím s ostatními, co tu psali níže, pan somelier byl milý, úžasný, ale bohužel jej nebylo přes akustiku vinného sklípku moc slyšet. Zároveň mi přijde škoda, že výběr vína nemohl on nijak ovlivnit, a proto to trošku postrádalo smysl degustace :-). Degustace vína zajisté splnila svůj účel a rozproudila náladu u všech stolů, možná bych ale pro příště volila, aby lidé u degustace stáli kolem sebe, více by se mohli pozorovat a tak nějak už u degustace se začít bavit a více se uvolnit. Sezení u stolů je moc uzavřené a pro tak dlouhý čas, který byl degustaci věnovaný, možná až škoda. Hra pexes a soutěže: Bylo to velmi milé, veselé, i přesto, že jsem měla 3 postavičky, nikdy jsem pána do páru nenašla, ale věřím, že by se s touto hrou dalo více pracovat. Soutěže byly taktéž super, ale opět nebyla možnost se tam bavit a více seznámit. Celkové hodnocení: moc fajn večer, ideální jako teambuilding, jako seznamování asi moc ne. Mix různých lidí z různých media kanálů (což bylo pro mě trošku zklamání), proto různé povahy a typy lidí. Veliké překvapení, jak jste to zvládli, klobouk dolů. Víno moc dobré, tombola bohatá a hlavně pro všechny byla zajisté velkým překvapením. Prostory ideální pro takový typ akce. Návrh: co příště udělat vždy jen 1 téma a tím ti lidé budou mít něco společné. Téma rum, tak tam budou všichni, co jim rum chutná, téma víno, téma cestování, téma deskové hry, téma hudba (živá kapela), téma tanec (latina, učení různých tanců apod.), téma jednotlivého sportu (ikdyž u toho se člověk moc nenasměje) atd. A jen malá výtka, super nápad zaručit vždy osazenstvo na 50:50, pak je vidět, že jsou to kamarádi kamarádů a pořadatelů apod. a zbytečně to za mě srazilo na věrohodnosti, kdo je tam opravdu single a hledá někoho do páru. Ale určitě to nevzdát a jít dál, akce byla super a nezadaných lidí je čím dál více :)

Radka

Dobrý den Luco,
Moc vám děkuji za feedback a vážím si času, který jste nad ním strávila.
Mrzí mě, že jste neměla takové štěstí jako ti, kteří si na akci padli do oka a odcházeli v páru. Ale věřím, že jste si odnesla alespoň nějaký hezký zážitek ze soutěží a pěkný dárek z tomboly.
Chci vás ujistit, že opravdu všichni zúčastnění byli singles, účast na akci si zaplatili a přišli tam s účelem se seznámit. Zadaní byli pouze mezi organizačním týmem a ten měl jiný program než se seznamovat J Pár známých tváří na akci bylo i pro mě překvapení, ale tomu se prostě nešlo vyhnout, když se snažíte seznámit na online seznamkách...
Krásné léto plné nových zážitků
Radka

Zbyňa, 35

Ahojky ;-) Akce byla moc hezky připravena i zorganizována. Prostředí pro tuto akci bylo ideální na velice dobré úrovni. Bylo to pro mne něco nového a nelituji, že jsem na tuto akci šel a poznal skvělé lidičky a užil s nimi super zábavu (soutěže, degustace, tanec, tombola, ...). Je pravdou, že někteří měli to štístko a našli si na této akci svoji polovičku. A ti, kteří jej neměli, tak se na ně může usmát štěstí na příští akci, kterou jistě po jejím překvapivě dobrém výsledku realizační tým milerád uspořádá. Tedy velké poděkování patří Radce a celému jejímu organizačnímu týmu za ochotu, obětavost, čas, skvěle připravený program akce a za vytvoření skvělé zábavné atmosféry. Jsou to lidé na svém místě a mají určitě bohaté zkušenosti s pořádáním akcí podobného charakteru. Oceňuji lidi, kteří se snaží dělat jakékoliv dobročinné akce pro jiné lidi - ty, kteří dělají tyto akce s láskou, radostí, vkládají do toho veškerou snahu, energii i zkušenosti a nakonec mají z výsledku akce radost. Další dík patří pochopitelně i obsluze baru a panu somelierovi za hezký degustační program. Pokud bude další akce, mnohé by jistě potěšila i živá hudba. Ale nechávám na pořadatelském týmu, který je složen z profesionálů, kteří na základě proběhlé akce jistě zhodnotí její průběh i výsledky a navrhnou, co by bylo pro akci následující vhodné a poutavé, zajímavé a zábavné. Ještě jednou díky moc za super večer. Na to, že to byla premiérová akce Singles Clubu, tak se dle mého názoru a reakcí organizačního týmu jistě vydařila a pro mnohé splnila účel. Organizační tým si jistě zaslouží velkou pochvalu za to, co do toho vložil a za vše co mohl udělat pro zúčastněné "nezadané" :-)

Zdenda, 34

Akce byla povedená a myslím že dobře připravená. Víno během dekustace pěkně uvolnilo náladu, kdo se bavit chtěl, ten se bavil. Osobně je na mě takové seznamování příliš rychlé, jsem zvyklý pozorovat a "vybírat" kandidátky během kolektivnějších činností, kde člověk nemá čas (nebo sílu) se přetvařovat a vynikne jeho pravý charakter, což bohužel vyžaduje podstatně delší (několikadenní) program. Jediná výtka snad k výběru taneční hudby, osobně bych uvítal spíše nějaké oldies, současná taneční hudba mě nachává zcela chladným :-) Ale ani tak bych se pravděpodobně žádných kvalitnějších tanečních kreací nedopustil, takže asi tak :-) Ještě jednou moc díky za akci.

JP, 32

Na první klubovou akci si myslím, že byl večer vydařený a ten kdo tam byl určitě neudělal špatně. Doufám, že se podobná akce bude opakovat. Za mě 10 bodů z 10. Mějte se všichni

Oldřich Míša, 40

Pro mne to byla první akce tohoto typu. Co se týče přípravy a organizace, hodnotím akci jako velmi zdařilou. Pokud mám připomínku, tak pouze k řízené degustaci, kdy pro hluk nebyl výklad skoro vůbec slyšet a to jsem seděl 3 m od uvádějícího. Pro mne to byla další zkušenost, díky níž jsem zjistil, že tudy cesta k seznámení nepovede.