Feedback

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Budeme rádi za jakýkoliv váš názor, komentář, podnět, připomínku, konstruktivní kritiku k právě proběhlé akci Singles clubu 11. 5. 2018 (pouze pro zúčastněné s registrovaným emailem)

Akce 11.5.2018
Robin, 39

Ahoj,akce byla určitě dobrá,jen by mohla třeba ještě fungovat nějaká stránka(třeba pod heslem),kde by vyloženě z té akce,kdoby teda měl zájem a vyloženě na akci si partnera nenašel,takovy doseznamovací link.Třeba bych rád někoho ještě oslovil ale bohužel nemám na dotyčnou žádný kontakt.
Třeba přiště :-)

Radka

Robine,

děkuji za podnětný nápad, uvážím a pořeším s administrátorem stránek náročnost realizace. Ale přiznám se, že mým cílem nebylo vytvořit novou online seznamku, ale zábavnou akci s ideálními podmínkami pro navázání kontaktu a seznámení se. Je pravda, že byla na večírku spousta zajímavých lidí, ale zároveň i cca 5-hodinový časový prostor. Tak třeba příště… :-)

Radka

Petr, 33

Ahoj, akce byla fajn, myslim, ze to bylo dobre zorganizovane, veskere hry me bavily, aspon byla sranda s holkami a mohli jsme se trochu lip poznat. Na parkete se to dobre rozjelo, skvele. Rad pujdu znova, pokud Radka a jeji tym bude akci zase opakovat.
Ahoj, Petr

Radka

Ahoj Petře,

Děkujeme za pozitivní feedback. Pokud bude zájem, určitě akci rádi zopakujeme a třeba dřív než za rok :-)
Taky jsme si akci díky vám užili!

Radka

Petr, 39

Rád bych Vám poděkoval za zorganizování velice vydařené akce. Nebyl jsem si jistý, co čekat. Nikdy jsem na žádné podobné akci nebyl. Musím uznat, že jsem byl mile překvapen. Už jen podnětný seznam otázek u vstupu vedl k navození skvělé atmosféry k seznamování se, i když někteří k úkolu přistoupili jak k rychlému dotazníku bez valného zájmu o to, kdo dotazovaný protějšek vlastně je. Soutěže, hry, výuka tance, výběr kapely a za mě nečekaná tombola, opravdu skvělá společenská akce, jak má být. Přišel primárně pobavit, užít si atmosféru a bez obav či předsudků se seznámit s novými lidmi. K tomu Radka a organizační tým vytvořili naprosto skvělou atmosféru.
Skvělá práce, děkuji.

Radka

Petře,

Děkujeme a třeba zase brzy na viděnou 😊

Radka

Richard, 40

Chtěl bych poděkovat za skvělou akci, kterou si pro nás Radka a její realizační tým připravil. Od začátku až do konce jsem se bavil. Musím se přiznat, že některé soutěžní aktivity jsem s partnerkou/partnerkami musel dělat i 3x, než se nám povedlo vyhrát. Vůbec to ale nevadilo, spíše naopak nás to sbližovalo a dodávalo odvahu do dalších soutěží a pokusů. Kapela Velvet byla výborná a její Abecedu jsem si náramně užil. Kluci mají program a převleky fakt zmáknutý. Akci doporučuji všem singles. Může se stát, že Vám nikdo nepadne do oka nebo naopak padne. Ale co se určitě stane je, že se skvěle pobavíte a minimálně se ještě seznámíte s dalšími fajn lidmi ve Vašem věku.

Radka

Richarde,

Děkujeme za vaši účast a že jste se tak nadšeně vrhnul do soutěží 😊

Radka

Svatava, 43

Dobrý den, akce se mi moc líbila(11.5.2018). Velká očekávání jsem neměla a nejen proto jsem byla velmi mile překvapena. Přidávám se k Josefovi, se kterým souhlasím. Super organizace. Vše nenásilnou formou ( toho jsem se dost bála) a za to velké díky. Začátek jako rozjezd zajímavý a za mě asi nejlepší. Klidně bych I několik kvízových otázek přidala. Sešli jsme se u stolu v dobré sestavě, velmi příjemní a zajímaví lidé , jak ženy tak muži. Odpovídat společně na otázky nás " nutilo" spolu komunikovat. Já osobně jsem na společenské tance poleno , takže jsem nácvik brzy vzdala. Osobně bych volila nějaký " jednodušší " tanec, ale okolí si to myslím pochvalovalo a účast byla hojná. Jako výborný nápad byla akce dvou zpěváků a showmanů. Seznámila jsem se s velmi milými a zajímavými lidmi a navíc jsem si na parketě " zablbla " :- ). Takže velké díky. Partnera už nehledám, abych mohla příště přijít zas :-DD.

Radka

Svati,

moc děkujeme za váš komentář a hlavně za vaši účast. Poslední věta nás opravdu rozesmála... 😊
Děkujeme!

Radka

Tomáš, 44

Děkuji za akci,souhlas s Josefem a vzkas pro Eleni,at se klidně ozve,na tel.737869497,protože akce nějak rychle utekla,mluvili jsme spolu,že je poloviční řekyně a já ji říkal,že vypadá normálně,tak proč s tím něco neudělat.

Daniel, 44

Ahoj, Hi, Hola, Děkuji za organizaci, opravdu se mi líbí. Z mého bodu možná dvě věci: 1. Může být možné mít i jiný v anglickém jazyce? Snažil jsem se co nejlépe se svým českým, ale ... 2. Myslím nějakou myšlenku na box, kde účastníci představí například jména zajímavých lidí pro ně a pak ... zjistěte, zda mezi nimi existuje nějaká shoda.

Thank you for the organization, I really enjoy it. From my point maybe two things: 1. Can be possible to have another also with english language? I tried my best with my czech there but... 2. I somehow thinking about a box where the participants will introduce for example the names of the interesting people for them, and then... see if there is a match between them.

Radka

Danieli,

dMáte můj obdiv, že jste se i přes svoji „jazykovou bariéru“ večírku zúčastnil. Přiznám se, že s mezinárodní účastí jsme opravdu nepočítali a byl jste pro dámy jistě příjemným zpestřením 😊

Co se týče „boxů“, tak na tomto principu funguje „speed dating“, kdy se po skončení akce vyhodnocují vzájemné sympatie, ale tam se jedná obvykle o 10 mužů a 10 žen a celé seznamování trvá cca hodinu. V našem podání – přes 80 lidí na akci – by se toto vyhodnocovalo špatně. A hlavně na večírku byl prostor (cca 5 hodin) se o vzájemných sympatiích přesvědčit přímo na místě 😊

Radka

Lucie, 35

Chtěla bych tímto poděkovat týmu paní Radky za super organizaci a program, který byl opravdu na profesionální úrovni. Byli jste všichni i včetně kapely skvělí!!! Vyzkoušela jsem si na začátku večera trénink intuice "poznáváme protějšky" a také měla možnost oslovit pár mužů do soutěžení (tj. nebyla jsem jako pan Josef jen s jedním partnerem v soutěžích). Jinak se mi líbila i výuka tance, jen mě mrzelo, že nezazněla aspoň ještě jedna píseň (když už jsme tanec uměli). Je pravda, že se všemi si člověk nestihne popovídat, ale s kým nejvíc chtěl, měl možnost si buď vyměnit kontakt nebo se krátce pobavit. Potkala jsem zajímavé lidi. I když člověk nepotkal toho "pravého parnera", tak se mohl obohatit o spoustu zajímavých lidí a prožít netradiční večer:). Všem děkuji, byli jste opravdu skvělí!

Radka

Lucie,

děkujeme za váš komentář a že jste si večírek společně s námi užila. Máte pravdu, že škola tance mohla být i trochu delší. Upřímně jsme nečekali, že se až takto skvěle zapojíte a zaplníte celý taneční parket. Klobouk dolů!
Děkujeme!

Radka

Josef, 43

Skvělá akce! (11.5.2018) Vše bylo krásně vymyšleno, od poznávací hry na začátku, až po soutěže, při kterých bylo hlavním účelem se nenásilnou formou seznámit, tombolu a tanec. Měl jsem možnost se potkat hned s několika zajímavými lidmi a i kdyby mezi nimi nebyla ta pravá, účel byl splněn. Vše nenásilnou, příjemnou formou, podpořenou trochou šampaňského. I když jsem měl zpočátku obavy, aby nenastaly ty trapné chvíle, co většina z nás zná z rande naslepo, moje obavy byly zbytečné. Tým Radky je opravdu zkušený a má to "zmáklé". Jediné, co mě trochu mrzelo, že jsem neměl dost času se potkat se všemi protějšky (cca 40?) v těch dvou hodinách, co byly vyhrazeny na hlavní seznamovací program. Napadlo mě třeba tuhle dobu prodloužit o půl hodiny nebo hodinu (např. začátek už 19 - 19.30) nebo nastavit přísněji pravidla v tom směru, že by se po každém stanovišti soutěže partneři v páru měnily. Samozřejmě pak to již záleží na každém, aby někoho oslovil, ale lidé jsou od přírody trochu pohodlní a pokud už v nějakém páru začne, je mu pak třeba hloupé či nepříjemné to měnit a přichází tak o další možnost seznámení. Odhaduji, že tak ze čtvrtinou žen jsem se vůbec za večer nepotkal a to mi příjde škoda. Dát to od začátku jako pravidlo, že se v páru musí střídat, by tomu mohlo pomoci. Jinak určitě vřele doporučuji.. děkuji Radce a celému týmu a doufám, že tyto akce budou pokračovat:-)

Radka

Josefe,
děkuji za vaši účast a za váš feedback.

Soutěže v párech trvaly jen hodinu a půl kvůli nabitému programu (škola tance, živá kapela), a i tak jsme skončili po půlnoci 😊

Kdybychom tušili, že se od začátku všichni tak skvěle zapojíte, vyčleníme tomu větší prostor. Příště to můžeme zkusit s pravidlem, co soutěž, to jiný partner. Máte pravdu, že lidem je hloupé říct, že na další soutěž chtějí jít s někým jiným. Děkuji za podnětný tip, který by nás z pohledu organizace nenapadl.

Radka

Eleni, 34

Musím poděkovat a hlavně pochválit...byla to skvělá akce a moc jsem si ji užila! Byla jsem velmi mile překvapena, jak se téměř všichni do všeho zapojili a bavili se :-) Partnera jsem sice nepotkala, ale účasti rozhodně nelituji...příště zas ;-)

Radka

Eleni,

akce byla skvělá díky Vám – účastníkům. Děkujeme za vaši účast!

Radka

Akce 28.6.2017
Daniela, 34

Děkuji za akci. Degustace byla příliš dlouhá a myslím, že za tu cenu by mohlo být možná i menší občerstvení. Celkem by mě zajímalo zda opravdu někteří tu druhou polovičku našli a bylo by dobré, aby daly zpětnou vazbu. protože možná společně odešli,ale tím to skončilo. Ani mě jistě nebylo příjemné po pěkném večeru dostat zprávu ,že to stejně nemá cenu. Asi by bylo fajn opravdu oslovit lidi, kteří mají zájem budovat vztah a možná uspořádat nějakou podobnou akci i pro lidi, co už třeba mají děti, singles rodiče, neb to je asi v dnešní době pro hodně singles veliký problém, když už někdo dítě má.

Radka

Dobrý den Danielo,

Děkuji za vaši zpětnou vazbu. Přiznám se, že by mě taky zajímalo, kolik lidí se na akci úspěšně seznámilo a doteď se vídají, ale obávám se, že po 14 dnech od akce těžko někdo napíše, že našel „druhou polovičku“ :-) už jen, aby to nezakřikl.

Každopádně těch lidí, co odcházelo v párech, bylo spousta, jak jsem pochopila, tak vy jste byla jednou z nich. Mrzí mě, že vám po příjemném večeru na naší akci pokazila celkový dojem jedna zpráva od muže, který se už nechtěl znova sejít. Bohužel toto nejsme schopni ovlivnit.

Chápu, že se hůř seznamuje s dětmi, děkuji za tip na akci, třeba někdy v budoucnu.

Menší občerstvení v podobě tyčinek, chipsů, oříšků a neustále doplňovaných džbánků s vodou bylo na každém stole a hodně toho zbylo :-)

Přeji vám hodně štěstí při dalším seznamování a hledání toho pravého partnera pro život.

Radka

L, 36

Děkuji za akci. Pořadatelský tým byl skvělý, navíc obsahoval nejkrásnější dámy z celé akce. Zvolené soutěže, hledání pexesa, výměna smajlíků za ceny, všechno super nápad. Co se podle mě úplně nepovedlo, byla degustace vín. Už po prvním vzorku bylo vidět, ale hlavně slyšet, že se účastníci chtějí spíše bavit a seznamovat s novými lidmi, než poslouchat hodinový program someliéra. Vyústěním bylo, že během pár minut bylo vevnitř jak na cikánské svatbě a člověk si nemohl povídat ani s osobou, která seděla přímo vedle něho. Takže pokud se příště budute chtít pustit do něčeho podobného, tak bych zvolil buď méně vzorků vína a nebo krátké minutové představení a pak nechat účastníky ochutnávat a povídat a za 10 minut krátce představit další vzorek.

Radka

Hezký den L :-)
Děkuji za váš názor a účast na akci. Máte pravdu, že pan somelier si úplně pozornost publika nezískal. Na druhou stranu hlavním tématem večera bylo se seznámit a mě velice potěšilo, že se zúčastnění dokázali odvázat a bavit se už takto na začátku večera. A ta hodinka se somelierem a vínkem na rozkoukání a uvolnění nebyla úplně potřeba. Štěstí, že se sešlo tolik veselých sympatických lidí, kteří se chtěli bavit. Díky vám za to!
Radka

Gábi, 32

Na první akci velmi dobrá účast i organizace. Sama pořádám akce a tak umím ocenit komunikaci mailem, odznáčky a připravené hry i tombolu atd. Jen mě překvapilo uvádění příjmení, když sama organizátorka své příjmení nikde neprozradila. Degustace byla za mě příliš dlouhá. Dala bych akčnější zábavu :-), která více lidi propojí. O alkoholu to není...

Radka

Dobrý den Gábi, děkuji za Váš feedback a jsem ráda, že se akce líbila.
Moje celé jméno je uvedeno v záložce “kontakt” včetně IČO, podle kterého si můžete najít i další informace o mně :-)
Placky byly hlavně pro vás, přišlo mi seriozní na ně uvést celé jméno (velkým písmem jméno, malým pak příjmení), ale samozřejmě komu to nebylo příjemné, nemusel placku nosit.
Máte pravdu, o alkoholu to samozřejmě není, ale pokud se na jednom místě sejde 80 úplně cizích lidí, tak trocha kvalitního vína přispěje k uvolnění atmosféry a opadnutí zbytečných zábran a stydlivosti.
Krásné léto a třeba brzy na viděnou

Radka Smyčková :-)

Luca, 35

Zdravím celý team singles clubu, večer hodnotím velmi kladně, na první akci velmi zdařilý a fandím všem, kteří odešli v páru :-) Takový večer byl pro mě jedno velkou premiérou. Souhlasím s ostatními, co tu psali níže, pan somelier byl milý, úžasný, ale bohužel jej nebylo přes akustiku vinného sklípku moc slyšet. Zároveň mi přijde škoda, že výběr vína nemohl on nijak ovlivnit, a proto to trošku postrádalo smysl degustace :-). Degustace vína zajisté splnila svůj účel a rozproudila náladu u všech stolů, možná bych ale pro příště volila, aby lidé u degustace stáli kolem sebe, více by se mohli pozorovat a tak nějak už u degustace se začít bavit a více se uvolnit. Sezení u stolů je moc uzavřené a pro tak dlouhý čas, který byl degustaci věnovaný, možná až škoda. Hra pexes a soutěže: Bylo to velmi milé, veselé, i přesto, že jsem měla 3 postavičky, nikdy jsem pána do páru nenašla, ale věřím, že by se s touto hrou dalo více pracovat. Soutěže byly taktéž super, ale opět nebyla možnost se tam bavit a více seznámit. Celkové hodnocení: moc fajn večer, ideální jako teambuilding, jako seznamování asi moc ne. Mix různých lidí z různých media kanálů (což bylo pro mě trošku zklamání), proto různé povahy a typy lidí. Veliké překvapení, jak jste to zvládli, klobouk dolů. Víno moc dobré, tombola bohatá a hlavně pro všechny byla zajisté velkým překvapením. Prostory ideální pro takový typ akce. Návrh: co příště udělat vždy jen 1 téma a tím ti lidé budou mít něco společné. Téma rum, tak tam budou všichni, co jim rum chutná, téma víno, téma cestování, téma deskové hry, téma hudba (živá kapela), téma tanec (latina, učení různých tanců apod.), téma jednotlivého sportu (ikdyž u toho se člověk moc nenasměje) atd. A jen malá výtka, super nápad zaručit vždy osazenstvo na 50:50, pak je vidět, že jsou to kamarádi kamarádů a pořadatelů apod. a zbytečně to za mě srazilo na věrohodnosti, kdo je tam opravdu single a hledá někoho do páru. Ale určitě to nevzdát a jít dál, akce byla super a nezadaných lidí je čím dál více :)

Radka

Dobrý den Luco,
Moc vám děkuji za feedback a vážím si času, který jste nad ním strávila.
Mrzí mě, že jste neměla takové štěstí jako ti, kteří si na akci padli do oka a odcházeli v páru. Ale věřím, že jste si odnesla alespoň nějaký hezký zážitek ze soutěží a pěkný dárek z tomboly.
Chci vás ujistit, že opravdu všichni zúčastnění byli singles, účast na akci si zaplatili a přišli tam s účelem se seznámit. Zadaní byli pouze mezi organizačním týmem a ten měl jiný program než se seznamovat J Pár známých tváří na akci bylo i pro mě překvapení, ale tomu se prostě nešlo vyhnout, když se snažíte seznámit na online seznamkách...
Krásné léto plné nových zážitků
Radka

Zbyňa, 35

Ahojky ;-) Akce byla moc hezky připravena i zorganizována. Prostředí pro tuto akci bylo ideální na velice dobré úrovni. Bylo to pro mne něco nového a nelituji, že jsem na tuto akci šel a poznal skvělé lidičky a užil s nimi super zábavu (soutěže, degustace, tanec, tombola, ...). Je pravdou, že někteří měli to štístko a našli si na této akci svoji polovičku. A ti, kteří jej neměli, tak se na ně může usmát štěstí na příští akci, kterou jistě po jejím překvapivě dobrém výsledku realizační tým milerád uspořádá. Tedy velké poděkování patří Radce a celému jejímu organizačnímu týmu za ochotu, obětavost, čas, skvěle připravený program akce a za vytvoření skvělé zábavné atmosféry. Jsou to lidé na svém místě a mají určitě bohaté zkušenosti s pořádáním akcí podobného charakteru. Oceňuji lidi, kteří se snaží dělat jakékoliv dobročinné akce pro jiné lidi - ty, kteří dělají tyto akce s láskou, radostí, vkládají do toho veškerou snahu, energii i zkušenosti a nakonec mají z výsledku akce radost. Další dík patří pochopitelně i obsluze baru a panu somelierovi za hezký degustační program. Pokud bude další akce, mnohé by jistě potěšila i živá hudba. Ale nechávám na pořadatelském týmu, který je složen z profesionálů, kteří na základě proběhlé akce jistě zhodnotí její průběh i výsledky a navrhnou, co by bylo pro akci následující vhodné a poutavé, zajímavé a zábavné. Ještě jednou díky moc za super večer. Na to, že to byla premiérová akce Singles Clubu, tak se dle mého názoru a reakcí organizačního týmu jistě vydařila a pro mnohé splnila účel. Organizační tým si jistě zaslouží velkou pochvalu za to, co do toho vložil a za vše co mohl udělat pro zúčastněné "nezadané" :-)

Zdenda, 34

Akce byla povedená a myslím že dobře připravená. Víno během dekustace pěkně uvolnilo náladu, kdo se bavit chtěl, ten se bavil. Osobně je na mě takové seznamování příliš rychlé, jsem zvyklý pozorovat a "vybírat" kandidátky během kolektivnějších činností, kde člověk nemá čas (nebo sílu) se přetvařovat a vynikne jeho pravý charakter, což bohužel vyžaduje podstatně delší (několikadenní) program. Jediná výtka snad k výběru taneční hudby, osobně bych uvítal spíše nějaké oldies, současná taneční hudba mě nachává zcela chladným :-) Ale ani tak bych se pravděpodobně žádných kvalitnějších tanečních kreací nedopustil, takže asi tak :-) Ještě jednou moc díky za akci.

JP, 32

Na první klubovou akci si myslím, že byl večer vydařený a ten kdo tam byl určitě neudělal špatně. Doufám, že se podobná akce bude opakovat. Za mě 10 bodů z 10. Mějte se všichni

Oldřich Míša, 40

Pro mne to byla první akce tohoto typu. Co se týče přípravy a organizace, hodnotím akci jako velmi zdařilou. Pokud mám připomínku, tak pouze k řízené degustaci, kdy pro hluk nebyl výklad skoro vůbec slyšet a to jsem seděl 3 m od uvádějícího. Pro mne to byla další zkušenost, díky níž jsem zjistil, že tudy cesta k seznámení nepovede.